МОНІТОРИНГОВІ ВІЗИТИ В РАМКАХ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

27 квітня 2023 року відбувся моніторинговий візит в Державний навчальний заклад Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області, що передбачено проєктом «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Алатаєва Олена Вікторівна розповіла експертну проєкту Теодозія Яцишин про етапи реалізації проєкту в даному ППТО.

Експертка відвідала практичні заняття слухачів короткотермінової навчальної програми” Монтаж віконних та дверних блоків”. Учні під керівництвом майстрів та викладачів відпрацьовували практичні навички різних етапів встановлення віконних конструкцій із застосуванням матеріалів, придбаних в межах проєкту.

Необхідно зазначити, що наслідком військової агресії росії біля даного закладу відбулися ракетні прильоти, які спровокували руйнування віконних конструкцій та частини матеріальної бази закладу. Тому набуття професійних навичок за вищезазначеним курсом є надзвичайно актуальним.

Як зазначила пані Олена: “Дуже важливим є створення можливостей для учнів набуття практичних навичок із застосуванням сучасних матеріалів, що пропонують провідні фірми. Це стало можливим під час реалізації даного проєкту. Тому є надзвичайно корисним участь в таких проєктів і надалі”.