МОНІТОРИНГОВІ ВІЗИТИ В МЕЖАХ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

В рамках проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», який виконується компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії, розпочато моніторингові візити до закладів П(ПТ)О, які є його учасниками.

26 квітня 2023 року відбулось відвідування Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Експертка проєкту Теодозія Яцишин зустрілася з директоркою Агеєвою Ольгою Олександрівною, заступницею директора з навчально-виробничої роботи Родченко Оксаною Леонідівною, викладачами, майстрами та учнями. Було відвідано практичні заняття, де учні, використовуючи матеріали, придбані в межах проєкту, набували практичних навичок.

Необхідно відмітити, що даний заклад зазнав значних руйнувань в ході російської агресії – зруйновано цілий корпус, де знаходилися навчальні та адміністративні приміщення. Виходячи з цього, як зазначила директор Ольга Олександрівна, розвиток коротко термінових програм будівельного напрямку є надзвичайно потрібним, а особливу цінність має практична підготовка з можливістю відпрацювання навичок на реальних об’єктах із сучасними матеріалами.