ТРЕНІНГ «САМООРГАНІЗАЦІЯ ТА ПСИХОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ У ВОЛОНТЕРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ» ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ БФ «ЛЮДИНА»

3 лютого 2023 року БФ «ЛЮДИНА» за підтримки Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії проведено спільну зустріч-тренінг «Самоорганізація та психологічна стійкість у волонтерській діяльності» для всіх волонтерів БФ «ЛЮДИНА».

Метою тренінгу стали:

Профілактика вигорання під час волонтерської роботи

Уміння ефективно розподіляти час, виконуючи обов’язки волонтера

Інформування щодо платформи “Eyewitness to atrocities”

Комунікація між волонтерами БФ Людина

Після вступного слова від Координатору напряму з міжнародної співпраці Благодійної організації БФ «ЛЮДИНА» пані Олесі Ващук, першим доповідачем стала Керівник сектору проєктної діяльності пані Вікторія Лемещенко-Лагода, яка присвятила виступ особливостям волонтерської роботи, а також тому, як допомогти і не згоріти. Пані Вікторія зауважила, що важливими питаннями є усвідомленість мети, строків, мотивації волонтера, його особистого ставлення до здійснюваної діяльності. Йшлося також про заходи, що мають запобігти внутрішньому вигоранню волонтера.

Наступним доповідачем стала волонтерка Благодійної організації БФ «Людина» пані Аліна Євдокимова, що підняла тему тайм менеджменту волонтера, зазначивши, які чинники сприяють волонтерській діяльності, а які є пожирачами часу та гальмують ефективну діяльність.

Пан Андрій Ізовіта, координатор напряму з гуманітарної допомоги Благодійної організації БФ «Людина», виступив із доповіддю: «Eyewitness to atrocities» використання фотографій та відео для притягнення до відповідальності винних у жорстоких злочинах». Було зазначено, що між БФ «ЛЮДИНА» та Британською організацією EYEWITNESS було укладено меморандум про співпрацю. Завдяки поєднанню права з технологіями стало можливим сприяння притягненню до відповідальності осіб, які скоїли найтяжчі міжнародні злочини, визнані згідно з міжнародним звичаєвим правом, такі як геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини та тортури. Саме фіксація таких злочинів за допомогою спеціального застосунку допоможе покарати всіх воєнних злочинців.

Наприкінці тренінгу відбулося обговорення почутого, обмін досвідом та комунікація між волонтерами, які були присутні на заході.

Цей проєкт створено Благодійним фондом “ЛЮДИНА” завдяки

отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства

(ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і

справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії

Foreign, Commonwealth & Development Office Програма реалізується Crown Agents

Crown Agents у партнерстві з International Alert International Alert, Optima Group і у

співпраці з Crown Agents in Ukraine Crown Agents in Ukraine

Зміст публікації не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ

Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International

Alert, Optima Group та Crown Agents in Ukraine.

Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна

знайти на https://www.facebook.com/UASupportCSO