РЕАЛІЗАЦІЯ ПОТОЧНОГО ЕТАПУ ПРОЄКТУ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТРИВАЄ

На цьому тижні продовжується виготовлення металопластикових вікон, конструкцій та дверей на потужностях переможця конкурсних торгів № 81288455/3.1 Товариства з обмеженою відповідальністю «ГУД ВІН XXI».

Ці товари призначені для термомодернізації будівель П(ПТ)О України в рамках проекту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності» (грантова угода № 81288455), що реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується компанією GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Уже з наступного тижня товари будуть надходити до П(ПТ)О, що є учасниками проєкту, а саме П(ПТ)О у Дніпрі, Запоріжжі, Люботині, Сумах та Харкові.

Металопластикові вікна та двері, що повністю відповідають або перевищують вимоги за критерієм опору теплопередачі конструкції Державні будівельні норми ДБН В.2.6-31:2021, не тільки будуть інструментальними у проведені практичних занять з термомодернізації, але і стануть в нагоді при термомодернізації будівель П(ПТ)О-учасників проєкту.