ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИХ ТРЕНІНГІВ

ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИХ ТРЕНІНГІВ “Сучасні системи термомодернізації будівель і споруд” для слухачів курсів “Енергоефективні вікна та двері”, “Утеплення фасадів”, “Пласкі покрівлі” закладів П(ПТ)О – учасників реалізації проєкту “Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності”

З 16 по 20 січня 2023 року триватимуть навчально-практичні тренінги “Сучасні системи термомодернізації будівель і споруд” для слухачів курсів “Енергоефективні вікна та двері”, “Утеплення фасадів”, “Пласкі покрівлі” закладів П(ПТ)О – учасників реалізації проєкту “Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності”. Останній здійснюється Благодійним фондом “Людина” у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Метою тренінгів є:

одержання теоретичних та практичних рекомендацій від висококваліфікованих фахівців і практиків в питаннях термомодернізації, які не входять до штатів відповідних закладів ПТО;

сприяння практико-орієнтованого навчання на базі підприємств, організацій, закладів П(ПТ)О для опанування сучасних технологій виконання робіт і матеріалів при впровадженні короткострокових навчальних курсів;

організація комунікації між викладачами, які читають відповідні курси у закладах ПТО.

Програма тренінгів включає:

16 січня 2023 року тренінг на тему: “Монтаж світлопрозорих конструкцій”. Доповідач – Юрій Буткалюк, Товариство з обмеженою відповідальністю “Века Україна”.

17 січня 2023 року тренінг на тему: “Технології монтажу вікон REHAU”. Доповідач – Володимир Мудрак, Товариство з обмеженою відповідальністю “REHAU”.

18 січня 2023 року тренінг на тему: “Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології “ТЕРМОС”. Доповідач – Володимир Горбач, консультант-технолог ТОВ “ЦІТ “Дніпро”.

19 січня 2023 року тренінг на тему: “Енергоефективні технології та матеріали для утеплення фасадів будівель і споруд компанії “Хенкель Баутехнік. Україна”. Доповідач – Анатолій Величко, представник компанії “Хенкель Баутехнік. Україна”.

20 січня 2023 року тренінг на тему: “Сучасні технології та матеріали для забезпечення термоізоляції внутрішніх комунікацій будівель і споруд”. Доповідач – Вадим Литвин, енергоаудитор МГО “Центр сприяння житловим та муніципальним реформам”.

Після презентацій передбачено проведення Q&A сесії, під час якої слухачі матимуть змогу поставити запитання, отримати відповіді та обмінятися досвідом. У якості зворотнього зв’язку відбуватимуться тестування слухачів.