ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЗАКЛАДІВ П(ПТ)О ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОЄКТІ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ОСВІТНІЙ ЗАКЛАД. ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ ЗАКЛАДІВ ПТО В РАМКАХ РОЗРОБЛЕНИХ КУРСІВ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

З метою удосконалення передумов для підвищення енергоефективності в Україні шляхом поглиблення обізнаності учнів ПТО в питаннях термомодернізації будівель та практичного застосування отриманих знань, а також здійснення термомодернізації споруд було оголошено про конкурсний відбір закладів П(ПТО), що будуть приймати участь в проєкті. Всі освітні заклади, які відповідають критеріям відбору, мали змогу подати свої заявки впродовж заявлених строків.

За результатами конкурсного відбору було визначено п’ятьох переможців, на базі яких буде здійснюватись проєкт «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності».

Отже, такими закладами є:

Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти;

Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту;

Запорізьке вище професійне училище;

Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну;

Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області.

Проєкт реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.