МЕМОРАНДУМ МІЖ EYEWITNESS TO ATROCITIES ТА БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЛЮДИНА»

Війна, розпочата рф проти України, показала всьому світові, що вбивства, руйнація, катування, геноцид можуть існувати і в ХХІ столітті. Більше того, вони можуть бути філософією та військовою доктриною цілої держави.

Закінчення цієї війни можливе лише при повному звільненні нашої країни від агресора, поверненні територіальної цілісності, а також відшкодуванні всіх наслідків, які відчув на собі кожен українець.

Останньому в неабиякій мірі сприяє фіксування наслідків ворожих атак, скоєних злочинів проти людини та людяності в цілому.

Однією з міжнародних організацій, які займаються вказаним напрямком, є Британська організація EYEWITNESS, що поєднує в своїй діяльності право з технологіями задля сприяння притягненню до відповідальності осіб, які скоїли найтяжчі міжнародні злочини, визнані згідно з міжнародним звичаєвим правом, такі як геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини та тортури.

Між Благодійною організацією БФ “ЛЮДИНА” та EYEWITNESS було укладено Меморандум про співпрацю, що дозволить спільно діяти в зазначеному напрямі та реалізовувати поставлені перед нами завдання.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!