БФ “ЛЮДИНА” РОЗПОЧИНАЄ ПРОЄКТ ЩОДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ПТО

Енергоефективність сьогодні – це не лише про екологію та ощадливе ставлення до природних ресурсів. Це є прогресуюча тенденція, яка для нашої країни в існуючих реаліях перетворилась на необхідність. Наведене стосується як пересічних громадян, так і установ, в тому числі закладів освіти.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ЛЮДИНА” розпочинає здійснення проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», основними завданнями якого є термомодернізація споруд ПТО, відібраних для участі у проєкті, стимулювання зацікавленості та сприяння теоретичній і практичній підготовці учнів ПТО з курсів проєкту.

25 листопада 2022 року відбулась стартова зустріч в рамках проєкту, під час якої було обговорено план роботи з його реалізації, а також особливості впровадження окремих завдань останнього.

Проєкт «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності» здійснюється БФ “ЛЮДИНА” за підтримки МОН України та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.