“ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ТА ДІЇ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ У ВОЄННИХ УМОВАХ” – ДРУГИЙ ТА ТРЕТІЙ ДЕНЬ ТРЕНІНГІВ

03.05 та 04.05 продовжилось тренування майбутніх тренерів для наших громадян за програмою “Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах”.
03.05 учасники курсу тренінгів вчились розрізняти інформацію та дезінформацію, дізнавались про алгоритми дій з вибухонебезпечними пристроями, а найголовніше складали та презентували свої плани дій на випадок небезпечних та незвичайних ситуацій (тренер – викладач ТДАТУ ім. Дмитра Моторного Вікторія Лемещенко-Лагода).
04.05 курс тренінгів було продовжено такими темами як “Дії населення під час обстрілів зі стрілецької зброї; під час обстрілів важкої артилерії; під час обстрілів системами залпового вогню” (тренер – голова РМУ при МОН Олеся Ващук), “Дії населення під час хімічної атаки”, а також “Перша невідкладна домедична допомога” (тренер – секретар РМУ при МОН, фасилітатор Андрій Хорольський).
Протягом тренінгів було опрацьовано алгоритми дій, надано поради щодо організації населення, відпрацьовано основні рушійні механізми та прийоми. Підготовка майбутніх тренерів триває.